Skip to content
January 28, 2012 / Admin

Ho Voglia Di Te – Me Titra Shqip

[like-lock]http://vk.com/video_ext.php?oid=161288347&id=162334908&hash=fc7a3d741671e4d3
[/like-lock]
Ho voglia di te eshte vazhdimi i filmit italian: Tre metri sopra il cielo. Me Aktoret: Riccardo Scamarcio, Laura Chiatti dhe Katy Louise Saunders. Shikim Te Kendshem

7 Comments

Leave a Comment
 1. shkembi / Feb 9 2012 5:31 PM

  pse nuk po ban me e pa ket e

 2. shkembi / Feb 9 2012 6:21 PM

  a nuk ka linke te tjera me e pa ket filem a

 3. marsela / Feb 12 2012 3:12 PM

  si mund te shikoj ose te shkarkoj filma

 4. ana / Feb 17 2012 4:05 PM

  i cant see this film .

 5. Yrebeli / Mar 12 2012 3:39 AM

  filmat shilohen mire,flm

  • AdminMosfli / Mar 12 2012 10:05 PM

   me behet qejfi flm!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: