Skip to content
December 17, 2011 / Admin

Monte Carlo 2011 | Me Titra Shqip

[like-lock]http://veevr.com/embed/JJFtakgWf

Shiko filmin: Megavideo | Videobb | Putlocker | Veevr Videoweed Vidxden | Novamov
Shkarko filmin: Megaupload | Fileserve | Filesonic | Putlocker

[/like-lock]

Tre vajza të reja po bëjnë pushime në paris Paris. Por ato e gjejnë veten të larguara pënë Monte Carlo pasi njëra nga vajzat ngatërrohet për një trashgimtare Britanike.

Regjia : Thomas Bezucha
Skenari : Thomas Bezucha , April Blair
Premiera : 1 Korrik 2011
Në role kryesore : Selena Gomez, Leighton Meester dhe Katie Cassidy

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: